Mazda CX-9 – перевершуючи ваші сподівання!


Останнє покоління флагманського кросоверу Mazda СХ-9 дебютувало на ринках Північної Америки у 2016 році та було розраховано здебільшого на сімейну аудиторію. Та вже незабаром після дебюту, цей 7-місний кросовер набув нових вдосконалень, щоб підняти задоволення як водія, так і пасажирів на найвищий рівень .

Mazda CX-9 викликає однакове захоплення, коли дивишся на нього, сидиш у салоні або подорожуєш у ньому, і залишається гідним найвищих похвал завдяки висококласному дизайну, преміальному оснащенню інтер’єру, натхненному задоволенням від керування та інноваційними технологіями SKYACTIV.

Цей автомобіль є втіленням досягнень Mazda у сфері інноваційних силових агрегатів, захопливого динамічного руху, преміальної якості та еволюції відзначеного численними нагородами дизайну «KODO – Душа Руху». Сфера його використання майже необмежена завдяки безпроблемній експлуатації за будь-якої погоди з системою повного приводу I-ACTIV та одними із найкращих у класі показниками витрати пального.

Mazda СХ-9 - не знає перешкод!

 

 

Турбований 2,5л. бензиновий двигун SKYACTIV

Новий колір Soul Red Crystal

Точне рульове керування за допомогою технології G-vectoring control

Преміум аудіо-система BOSE

Cвітлодіодні фари

Максимальна швидкість:
210 км/год

Прискорення:
100 км/год за 8,6 сек.

 

Флагман модельної лінійки Mazda

Драйв

Турбований 2,5л. бензиновий двигун SKYACTIV із 6-ти ступеневою автоматичною коробкою приємно здивує прихильників попередніх поколінь СХ-9 своєю економічністю у комбінації з потужністю – 231 л.с. із крутним моментом 420 Нм/2000 об.хв та із витратою палива 13л/100км у місті.
Почуватися впевнено за кермом – просто необхідно. Технологія повного приводу, i-ACTIV AWD, діє автоматично, щоб допомогти водієві реагувати на повсякчас змінні умови руху.

Драйв

G-Vectoring Control

Комфорт

Безпека

Галерея СХ-9 в кожній деталі

3D огляд Відкрийте для себе СХ-9 в кожній деталі

Кольори оберіть колір для своєї СХ-9

*