Новини

Паризькі прем'єри Mazda

Під світлом софітів Паризького автосалону Mazda представила три моделі: нову Mazda6 універсал, модернізовану Mazda MX-5 та компактний кросовер CX-5 - перший представник нового покоління Mazda.

Нова Mazda6

Нові седан і універсал Mazda6 стали головними експонатами стенду 2012 року.
У цьому автомобілі реалізовані передові ідеї програми "Розумний Zoom-Zoom", виняткове задоволення від керування та дизайн «KODO - душа руху».

Об'єднуючи відпрацьовану плавність ходу і чітку спортивну керованість, нова Mazda6 є першим представником свого сегменту, де реалізовано повний спектр технологій SKYACTIV. Окрім того, це перша модель Mazda з унікальною системою регенерації енергії при гальмуванні i-ELOOP. Це означає, що автомобіль став ще більш потужним і більш економічним. Дизайнери і конструктори тісно співпрацювали, щоб створити по-справжньому вражаюче авто.

Седан і універсал, вперше представлені разом в Парижі, мають найбільші в сегменті довжину, колісну базу і розміри салону. Це означає комфорт для водія і пасажирів. А завдяки інноваційним рішенням SKYACTIV, нова Mazda6 стала навіть легшою за нинішню модель - незважаючи на збільшення розмірів.

Силові агрегати були оптимізовані для збільшення віддачі і підвищення економічності. Конструкція ходової частини і кузова при цьому стала жорсткішою завдяки більшій кількості деталей з високоміцних марок сталі. Рульове управління і підвіска поєднують легкість керування на низькій швидкості і стабільність при високій. Автомобіль швидко і точно реагує на дії водія на рівні, що не знає аналогів в сегменті C / D. Нова Mazda6 має кращу шумоізоляцію і аеродинаміку. І при цьому є лідером з безпеки у своєму класі.

Оновлена Mazda MX-5

Прем'єра Паризького автосалону довела, що прихильність основам не заважає модернізації: уславлений родстер Mazda MX-5 став ще більш особливим.
Інженерам Mazda вдалося поліпшити реакцію автомобіля на рухи педалей акселератора й гальма, домогтися ще більш вражаючого руху, особливо на звивистих дорогах і в поворотах. Окрім того, передня частина родстера стала більш агресивною, що одночасно дозволило покращити захист пішоходів. І все це без збільшення маси або зниження надійності!

Революційна Mazda CX-5

Ставши основою нового покоління автомобілів, Mazda CX-5 перегорнула ринок компактних кросоверів у всьому світі.
Випуск Mazda CX-5 ознаменував початок нової ери - ери технологій SKYACTIV. CX-5 поєднує свою харизматичну зовнішність з безпрецедентною керованістю, економічністю і динамікою руху. Також це один з найбезпечніших кросоверів - в тестах EuroNCAP він отримав максимальний рейтинг в п'ять «зірок».