Новини

Mazda в Женеві

Центральними експонатами стенду Mazda на Женевському автосалоні стали концепт Mazda TAKERI і новий кросовер Mazda CX-5. Вони виконані у відповідності з новою філософією дизайну Mazda «KODO - душа руху» із застосуванням інноваційних технологій SKYACTIV.

Крім того, компанія Mazda презентувала новинку європейського ринку - модель MX-5 Special Edition Spring 2012.

Європейський дебют концепту Mazda TAKERI

Європейський дебют концепту Mazda TAKERI на нинішньому Женевському автосалоні відображає зовнішній вигляд майбутнього седану середнього класу. Виконана в стилі «KODO - душа руху», Mazda TAKERI успадкувала основні риси Mazda SHINARI- 4-дверного спортивного купе, яке було представлене на автосалоні в Женеві в минулому році.

На Mazda TAKERI встановлено новий високоефективний «чистий» дизельний двигун SKYACTIV-D з системою i-stop і автоматична коробка передач SKYACTIV-Drive. Завдяки рекуперативній гальмівній системі i-ELOOP Mazda TAKERI досягає неперевершеної енергоефективності без шкоди для високих динамічних показників в дусі Zoom-Zoom. Дійсно, майбутнє седанів середнього класу обіцяє бути бездоганним.

CX-5 відкриває нову еру Mazda в Європі

Кросовер Mazda CX-5 увібрав в себе все найкраще з двох світів - позашляховиків і легкових автомобілів. Це початок нової ери: компактний кросовер Mazda CX-5 став першим серійним втіленням дизайну «KODO - душа руху» і отримав повний спектр систем, створених Mazda за технологіями SKYACTIV.

Під капотом CX-5 знаходиться потужний і ефективний 4-циліндровий двигун з системою i-stop. Це 2.0-літровий бензиновий атмосферний SKYACTIV-G з безпосереднім уприскуванням палива. При його проектуванні інженери Mazda застосували екстремальну ступінь стиснення (14:1).

На Mazda CX-5 крутний момент від двигуна передається на передні або на всі колеса через одну з 6-ступеневих коробок передач:  автоматичну SKYACTIV-Drive або механічну SKYACTIV-MT.

Нова платформа Mazda включає в себе легкий і міцний кузов SKYACTIV-Body і шасі SKYACTIV-Chassis, що гарантують високу безпеку, керованість і відчуття повного контролю над автомобілем з серйозним динамічним потенціалом. Продумана аеродинаміка вносить свій внесок у економічність і екологічність CX-5 (викиди становлять всього 119 г CO2 на кілометр шляху).

Салон CX-5 демонструє кращий приклад «гнучкості», комфорту і місткості. Створений із застосуванням високоякісних матеріалів, салон нового кросоверу забезпечує високу функціональність і мінімальний рівень шуму. Виняткова безпека забезпечується системами, що раніше не застосовувалися в цьому класі автомобілів. Серед них - система інтелектуальної допомоги при гальмуванні в місті (Smart City Brake Support - SCBS).

Кросовер Mazda CX-5 встановлює нові стандарти в європейському сегменті компактних SUV. Живий і енергійний дизайн і передові технології найкращим чином відображають стратегію розвитку Mazda - «Розумний Zoom-Zoom».

Mazda MX-5 Special Edition Spring 2012

На Женевському автосалоні компанія Mazda представила обмежену версію легендарного родстеру MX-5.

Нова модель MX-5 Special Edition Spring 2012 отримала кілька ексклюзивних доповнень, а також унікальний колір кузова, який додає відчуття ексклюзивності найбільш популярному в світі двомісному родстеру. Поряд з новою аудіосистемою спеціальна версія буде оснащуватися навігаційною системою. Модель буде доступна для замовлення вже в березні 2012 року в двох модифікаціях - з м'яким верхом і зі складним твердим дахом.