Новини

Час Новорічних подарунків від Mazda!

+ Нові новорічні ціни на Mazda3!
+ Mazda3 в комплектації Base або Touring з додатковим комплектом оригінальних дисків і зимових шин
+ Спеціальна цінова пропозиція на автомобілі Mazda2 лімітованого складу

Новий Рік - особливе свято. Напередодні Нового Року Всім приємно мріяти і отримувати подарунки. І удвічі приємно, коли мріям призначено здійснитися.

Офіційний імпортер та дистриб'ютор Mazda в Україні ДП «АВТО Інтернешнл» підготував для наших українських покупців одразу декілька новорічних подарунків!:

- З 04 по 31 грудня 2010 року діють новорічні ціни на автомобілі Mazda3! В цей час відома красуня, мрія багатьох наших співвітчизників - нова Mazda3 коштує від 171 000 грн.
- При цьому, до Трійок в комплектації Base або Touring додатково надаються комплекти оригінальних дисків і зимових шин.
- Перед Новорічними Святами автомобілі Mazda2 лімітованого складу випуску до 01.01.2010г. також стають ще доступнішими. Спортивний, атлетичний та супердинамічний автомобіль Mazda2, тепер за передсвятковою ціною –148 500 грн..!

Крім того, в кожному салоні офіційної дилерської мережі Mazda діють спеціальні кредитні пропозиції.

Купуючи автомобіль Mazda, новий власник отримує повний спектр послуг, високоякісне обслуговування, і у тому числі безкоштовну підтримку «Mazda Аssistance» (допомога в дорозі) впродовж двох років з моменту покупки.

З наступаючим Новим Роком! Бажаємо Всім гарного настрою і нехай здійснюються Ваші найзаповітніші мрії!

Детальну інформацію можна отримати на сайті www.mazda.ua або в будь-якому салоні дилерської мережі ДП «АВТО Інтернешнл».