Новини

Mazda6 – один крок до мрії!

Давно мріяли про неперевершену Mazda6? Саме час впроваджувати свої мрії у реальність. Адже відтепер ціна на цей стильний, динамічний автомобіль значно зменшена. А це означає, що до вашої мрії залишилось зробити буквально лише один крок… У напрямку найближчого автосалону дилерської мережі  ДП  «АВТО Інтернешнл»!

Із великим задоволенням повідомляємо, що з 26 липня 2010 року  по  30 вересня 2010 року ціни на обмежений склад автомобілів Mazda6 виробництва до 01.01.2010 року знижено.
Відтепер неперевершений автомобіль представницького класу Mazda6 можна придбати за новою ціною, всього від 186 100 тис. гривень.

Що тут сказати? Час їде, все змінюється. І тільки Mazda невпинно стає все ближчою і доступнішою для своїх шанувальників. Не впустіть свій шанс потішити себе справжньою якістю і комфортом. Стати щасливим власником розкішної Mazda6 можна прямо зараз. Зробіть свій перший крок назустріч власним мріям. Адже весь світ давно знає: Mazda дає крила, і той, хто обирає Mazda, сам стає обраним.

Детальну інформацію по акції розпродажу можна отримати на сайті www.mazda.ua чи в будь-якому салоні дилерської мережі ДП «АВТО Інтернешнл».