Новини

ОЛЕНА ДУНІНА – В ТРІЙЦІ КРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ АВТОМОБІЛЬНОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ

За підсумками одного з найавторитетніших щорічних рейтингів України „Гвардія керівників 2009” (видавництво „Галицькі контракти”)  Генеральний директор ДП „АВТО Інтернешнл” Олена Дуніна увійшла в трійку кращих топ-менеджерів автомобільного ринку України та посіла 30-е місце серед 300 найсильніших  керівників   різних галузей  вітчизняного  бізнесу.

Визначення переможців відбувалось за критеріями управлінської ефективності, фінансових результатів, рівню взаємовідносин з партнерами та конкурентами,  соціальної активності, а також ділової та громадської репутації керівника.

Олена Дуніна присвятила роботі в АВТО Інтернешнл 15 років, а з 2007 року успішно очолює компанію. За час її керівництва зросла дилерська мережа, створені нові робочі місця в усіх регіонах країни, значно підвищились економічні показники підприємства та його інвестиційна привабливість. Велика увага традиційно приділяється благодійним  заходам.

Професійний, впевнений менеджмент Олени Дуніної в умовах економічної кризи дозволив значно покращити позиції японського бренду Mazda на ринку України. У дуже непростому для вітчизняного автомобільного бізнесу 2009 році, Mazda в 1,5 рази збільшила  свою долю у загальних продажах нових автомобілів в нашій країні.

Слід  зауважити, що серед 428 учасників рейтингу „Гвардія керівників 2009” тільки 37 жінок. Нещодавно,  спеціально до 8 березня, видавництвом «Галицькі контракти» було складено рейтинг українських жінок-керівників ТОП-20. За підсумками - Олена Дуніна знову  в першій трійці, тепер вже кращих жінок-керівників в українському бізнесі.